KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16003054
nr 1600 3054
Otto Paju
(1926-2016), Estland
Komposition. Signerad O Paju, daterad -73. Blandteknik, akvarell, collage på papper. Bladets mått: 37x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x62,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:41:12
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Otto Paju
Läs mer om Otto Paju